Zamknij
REKLAMA

40 lat jak jeden dzień. Jubileusz obiektu sportowego przy Odlewni.

17:29, 12.04.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

12 kwietnia o godzinie 12 w Kinoteatrze Słonko odbyły się uroczystości związane z czterdziestoleciem obiektu sportowego przy śremskiej odlewni żeliwa.

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele samorządu, na czele z burmistrzem Adamem Lewandowskim oraz starostą Zenonem Jahnsem, dziekan dekanatu śremskiego ks. prałat Marian Brucki, byli burmistrzowie i dyrektorzy ośrodka sportu, przedstawiciele służb mundurowych oraz zaproszeni przyjaciele śremskiego sportu, w tym przedstawiciele instytucji i lokalnych przedsiębiorstw.

Na wstępie Prezes Śremskiego Sportu Daniel Cicharski wyraził wdzięczność za przybicie na uroczystość i dziękował wszystkim zebranym oraz swoim współpracownikom za okazane wsparcie. Później głos zabrał burmistrz Adam Lewandowski. W wystąpieniu wyraził zadowolenie z podjętej w latach 90. decyzji przejęcia obiektu przez gminę i udanego odnowienia basenu podczas ostatniej gruntownej modernizacji.

W kolejnej części spotkania zaproszonych gości w sentymentalną podróż zabrała długoletnia kierownik obiektu Grażyna Matysiak, która opowiedziała o jego historii – od początków w latach 70., aż do czasów współczesnych. Ilustrację do wystąpienia stanowiły archiwalne zdjęcia. 

Spotkanie było okazją do wręczenia okolicznościowych statuetek. Szczególnie uhonorowano Grażynę Matysiak, która całą swoją karierę zawodową związała ze śremskim obiektem od początku jego istnienia.

Gala miała także część artystyczną. Wystąpili w niej Sławomir Olgierd Kramm oraz Jarosław Wiśniewski.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

nickinicki

1 0

Szkoda, że nie wspomniano o sprzedaży najlepszego terenu w mieście...stadiony przy ulicy Zamenhofa!!! 13:23, 14.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone