Zamknij

Śremscy uczniowie rozegrali turniej piłki siatkowej! Najlepsi zdobyli dumne puchary

10:59, 23.04.2024 Redakcja/ Źródło: Śremski Sport Aktualizacja: 11:13, 23.04.2024
Skomentuj zdj. Śremski Sport zdj. Śremski Sport
reo

Za nami emocjonujący turniej piłki siatkowej w Śremie. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół ponadpodstawowych z gminy Śrem. Triumfatorzy pierwszych trzech miejsc otrzymali puchary i dyplomy, a pozostałe zespoły zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami za udział w rozgrywkach.

W dniu 22 kwietnia br. w Śremskim Sporcie odbył się Turniej Piłki Siatkowej MIXT'ów szkół średnich. Do zdobycia był zaszczytny puchar. Do rywalizacji stanęły reprezentacje szkół średnich z gminy Śrem. Każda z placówek mogła wystawić maksymalnie dwa zespoły. Drużyny liczyły do 12 zawodników, a w trakcie meczu na boisku przebywało co najmniej 3.

W wydarzeniu wzięły udział następujące szkoły:

• Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II (2 zespoły)
  • Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Wybickiego (2 zespoły)
  • Zespół Szkół Rolniczych w Grzybnie (1 zespół)
  • Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego (2 zespoły)
  • Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego (1 zespół)
  • Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wlkp. (2 zespoły)

Rozgrywki były tak zacięte i pełne pasji, że samo kibicowanie sprawiało dużo radości. Turniej wyłonił zwycięzcę, którym została I drużyna Zespołu Szkół Ekonomicznych. Na kolejnych miejscach na podium stanęli: Zespół Szkół Ekonomicznych - zespół II oraz Zespół Szkół Technicznych.

(Redakcja/ Źródło: Śremski Sport)