Zamknij

Śrem. Konkurs plastyczny "ZWIERZĘTA ŁĄK" u Małych Przyrodników...

08:06, 30.05.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

W Przedszkolu „Mali Przyrodnicy” 29 maja odbyło się podsumowanie wewnętrznego konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców, pod tytułem „Zwierzęta łąk”.

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci, zdobywanie doświadczeń w zakresie twórczości plastycznej oraz wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodzicami.

Temat konkursu okazał się bardzo ciekawy dla rodziców i dzieci, dlatego cieszył się dużym powodzeniem. Na konkurs wpłynęło 40 przestrzennych prac z wszystkich grup wiekowych, a z grupy „Kotków” aż 12. Wszystkie prace wykonano na bardzo wysokim poziomie z wykorzystaniem najróżniejszych technik i materiałów. Na przedszkolnym holu zagościły: ptaki, biedronki, pająki, pszczółki, motyle, żuki i wiele innych ciekawych zwierzątek.

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, bo wszystkie prace były zachwycające i ciekawe, więc postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników konkursu. Na uroczystym spotkaniu pani dyrektor podziękowała za tak liczny udział w konkursie i wręczyła dzieciom dyplomy oraz nagrody. Podziękowania należą się też rodzicom za ich zaangażowanie i pracę, że razem z dzieckiem potrafią stworzyć coś pięknego, ciekawego, dając mu dobry wzór do naśladowania.

REKLAMA
(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone