Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowy zatrzymał nieletnich za dewastację mienia

11:00, 10.01.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Kilka dni temu aspirant Tomasz Kolański wykazał się nie lada czujnością. Podczas powrotu z zakupów zauważył, że pomiędzy blokami przy ulicy Chłapowskiego 31-33 na śremskich Jezioranach grupa kilku młodych chłopaków podejrzanie się zachowuje. Uwagę asp. Kolańskiego przykuła rozmowa, w której dwóch młodzieńców rozmawiało o niedokończonej sprawie. Jak się po chwili okazało, przypuszczenia dzielnicowego Tomasza Kolańskiego okazały się słuszne. Kiedy zawrócił to zauważył, że grupa chłopców za pomocą sprayu dewastuje elewację budynku mieszkalnego. Policjant natychmiast zareagował i wezwał wsparcie dzielnicowego z Jezioran, pełniącego wówczas służbę.

Po rutynowych czynnościach, z komendy nieletnich odebrali rodzice. Jak się okazało jeden z nich już wcześniej niszczył mienie prywatne. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie rodzinnym. Postawa aspiranta Kolańskiego pokazała, że policjantem jest się całą dobę.

Źródło: http://www.srem.policja.gov.pl/w24/aktualnosci/205552,Dzielnicowy-po-sluzbie-zatrzymal-nieletnich-graficiarzy.html

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone