Zamknij
REKLAMA

Niebezpieczny wypadek w śremskiej odlewni. Są ranni!

15:01, 04.02.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj w śremskiej Odlewni Żeliwa podczas mieszania żywicy z utwardzaczem doszło do niebezpiecznej reakcji chemicznej. W wyniku tego poszkodowanych zostało 2 pracowników, którzy znajdowali się w pobliżu miejsca zdarzenia. Mieszkańcy Śremu, 26 i 51 letni, trafili do szpitala z poparzeniami ciała. Pozostali pracownicy zostali ewakuowani z hali produkcyjnej.

Na miejscu pracują zastępy straży Pożarnej ze Śremu i Poznania, które zabezpieczają miejsce i usuwają skutki incydentu. Przyczyny incydentu mają wyjaśniać Państwowa Inspekcja Pracy oraz KPP Śrem.

Dane: KPP Śrem

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

goscgosc

1 0

Doszlo do nieumslnego wpadku,pomylki ,bo to nie tak nigdy, nikt tam nie miesza zadnej zywicy z utwardzaczem,poprostu dolewa sie zywice do zwicy a utwardz.do utwardzacza.
21:55, 05.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA