Wiadomości

Zamknij

Niebezpieczny wypadek w śremskiej odlewni. Są ranni!

J.K 15:01, 04.02.2019 Aktualizacja: 22:51, 01.10.2025
1 Niebezpieczny wypadek w śremskiej odlewni. Są ranni!

Dzisiaj w śremskiej Odlewni Żeliwa podczas mieszania żywicy z utwardzaczem doszło do niebezpiecznej reakcji chemicznej. W wyniku tego poszkodowanych zostało 2 pracowników, którzy znajdowali się w pobliżu miejsca zdarzenia. Mieszkańcy Śremu, 26 i 51 letni, trafili do szpitala z poparzeniami ciała. Pozostali pracownicy zostali ewakuowani z hali produkcyjnej.

Na miejscu pracują zastępy straży Pożarnej ze Śremu i Poznania, które zabezpieczają miejsce i usuwają skutki incydentu. Przyczyny incydentu mają wyjaśniać Państwowa Inspekcja Pracy oraz KPP Śrem.

Dane: KPP Śrem

(J.K)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

goscgosc

1 0

Doszlo do nieumslnego wpadku,pomylki ,bo to nie tak nigdy, nikt tam nie miesza zadnej zywicy z utwardzaczem,poprostu dolewa sie zywice do zwicy a utwardz.do utwardzacza.

21:55, 05.02.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%