Zamknij
REKLAMA

To już pół wieku. Jubileusz Klubu Żeglarskiego "Odlewnik"

11:28, 10.06.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

8 czerwca Klub Żeglarski "Odlewnik" obchodził jubileusz 50-lecia istnienia. Dla członków Klubu była to bardzo ważna uroczystość. Nad Jeziorem Grzymisławskim w Śremie czekało wiele atrakcji.

Od godziny 13 do 15:30 można było przepłynąć żaglówką oraz podziwiać wystawę prac konkursu plastycznego czy klubowych kronik. Od 16 odbyła się część główna uroczystości, w której uczestniczyli członkowie klubu, na czele z prezesem Pawłem Szymenderskim oraz burmistrz Adam Lewandowski. Komandor Szymenderski opowiedział wszystkim zgromadzonym historię klubu.

Następnie o 17 rozpoczął się się piknik, na którym można było zjeść pyszną kiełbasę, czy wypić zimny napój. Kolejną częścią imprezy był koncert piosenki żeglarskiej w wykonaniu uczniów, przedszkolaków i harcerzy oraz ogłoszenie wyników konkursu plastycznego. O godzinie 19 rozpoczął się występ duetu Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej. 

Po mile spędzonym czasie zgromadzeni goście wrócili do domów. Całej uroczystości towarzyszyła piękna pogoda i uroczysty nastrój. Wszystkim członkom Klubu składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone