Zamknij
REKLAMA

Dwa razy złoto dla śremskiej policjantki!!!

12:38, 16.06.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

 Policjantka, która na co dzień pełni służbę w patrolówce, po raz kolejny w historii tych zawodów została dwukrotną mistrzynią w brazylijskim jiu-jitsu, w kategoriach - kobiety niebieskie pasy Gi i No Gi. Tym samym w najwyższej formie zakończyła sezon i przygotowuje się do Pucharu Polski, który odbędzie się we wrześniu.

W sobotę, 1 czerwca, Martyna Wawrzyniak wzięła udział w kolejnych, międzynarodowych zawodach pn. „Open GI 2019 - Gi & No Gi Jiu Jitsu”, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luboniu i zorganizowane zostały przez Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki ALLIANCE.

Policjantka ze Śremu reprezentowała podczas turnieju Klub Barracuda BJJ Poznań – Sekcja Dolsk, w którym trenuje brazylijskie jiu-jitsu i odnosi sukcesy na międzynarodowych mistrzostwach.

Między innymi od kilku lat z powodzeniem startuje w zawodach pn. „Open GI- Gi & No Gi Jiu Jitsu”, na których zazwyczaj staje na najwyższym podium. Nie inaczej było tym razem. Mistrzostwo w kategorii kobiety niebieskie pasy Gi / zawodniczki walczą w kimonach / zdobyła wygrywając na punkty walkę trwającą 6 minut. Natomiast złoty medal w dywizji kobiety niebieskie pasy No Gi / walki odbywają się w stroju sportowym /wywalczyła przez duszenie kończąc walkę krótko przed wymaganym czasem 6 minut.

Tym samym nasza koleżanka w najwyższej formie zakończyła sezon i przygotowuje się do Pucharu Polski, który odbędzie się we wrześniu.

Z Martyny Wawrzyniak jesteśmy dumni, gratulujemy jej podwójnego, kolejnego złota i trzymamy kciuki życząc dalszych sukcesów!

/ Ewa Kasińska /

za:www.srem.policja.gov.pl

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA