Zamknij
REKLAMA

Dwa razy złoto dla śremskiej policjantki!!!

12:38, 16.06.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

 Policjantka, która na co dzień pełni służbę w patrolówce, po raz kolejny w historii tych zawodów została dwukrotną mistrzynią w brazylijskim jiu-jitsu, w kategoriach - kobiety niebieskie pasy Gi i No Gi. Tym samym w najwyższej formie zakończyła sezon i przygotowuje się do Pucharu Polski, który odbędzie się we wrześniu.

W sobotę, 1 czerwca, Martyna Wawrzyniak wzięła udział w kolejnych, międzynarodowych zawodach pn. „Open GI 2019 - Gi & No Gi Jiu Jitsu”, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luboniu i zorganizowane zostały przez Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki ALLIANCE.

Policjantka ze Śremu reprezentowała podczas turnieju Klub Barracuda BJJ Poznań – Sekcja Dolsk, w którym trenuje brazylijskie jiu-jitsu i odnosi sukcesy na międzynarodowych mistrzostwach.

Między innymi od kilku lat z powodzeniem startuje w zawodach pn. „Open GI- Gi & No Gi Jiu Jitsu”, na których zazwyczaj staje na najwyższym podium. Nie inaczej było tym razem. Mistrzostwo w kategorii kobiety niebieskie pasy Gi / zawodniczki walczą w kimonach / zdobyła wygrywając na punkty walkę trwającą 6 minut. Natomiast złoty medal w dywizji kobiety niebieskie pasy No Gi / walki odbywają się w stroju sportowym /wywalczyła przez duszenie kończąc walkę krótko przed wymaganym czasem 6 minut.

Tym samym nasza koleżanka w najwyższej formie zakończyła sezon i przygotowuje się do Pucharu Polski, który odbędzie się we wrześniu.

Z Martyny Wawrzyniak jesteśmy dumni, gratulujemy jej podwójnego, kolejnego złota i trzymamy kciuki życząc dalszych sukcesów!

/ Ewa Kasińska /

za:www.srem.policja.gov.pl

 

REKLAMA
(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone