Zamknij
REKLAMA

Ich służba jest ważna... Dziś świętowali jubileusz

13:45, 24.06.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek, 24 czerwca, w sali widowiskowej Muzeum Śremskiego, odbyła się konferencja z okazji 100-lecia kurateli sądowej.

Wśród patronów honorowych wydarzenia byli starosta Zenon Jahns, burmistrz Adam Lewandowski oraz zastępca kuratora okręgowego ds. osób dorosłych i prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Kuratorów Sądowych Wojciech Mroczkowski, którzy osobiście pojawili się na konferencji. Swoim patronatem objęli ją także prezes Sądu Rejonowego w Śremie Agnieszka Marek oraz Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffman, od którego okolicznościowy list odczytała kierownik I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej w Śremie Justyna Widera.

Zgromadzeni na sali reprezentanci władz i instytucji samorządowych oraz służb mundurowych mogli obejrzeć materiały wideo przybliżające m.in. I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej w Śremie, a także charakter pracy kuratorów. W dalszej części spotkania uhonorowano dyplomami i kwiatami byłych i obecnych członków Zespołu, po czym miał miejsce wykład zastępcy przewodniczącego Krajowej Rady Kuratorów Adama Syldatka o stuletniej historii kurateli sądowej w Polsce.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone