Zamknij
REKLAMA

Burzenie budynku dla bezdomnych na całego...

15:25, 07.08.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

W miniony piątek w Szkole Podstawowej w Nochowie odbyło się spotkanie mieszkańców wsi w sprawie budowy hostelu. Mimo, że na zebranie nie przyszedł tłum, to atmosfera była dosyć gorąca. Na spotkaniu obecny był Prezes Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem Hieronim Bartkowiak, sołtys Nochowa Bogusław Klaczyk i dyrektor szkoły w Nochowie Katarzyna Sadzikowska .

O tym pisaliśmy już wcześniej. Obecnie trwają prace mające wyburzyć budynek, w miejsce którego ma postać nowy...

Jednakże mieszkańcy Nochowa /rozmawialiśmy z kilkoma/ są zszokowani, gdyż mówi się o nich nie lubią bezdomnych... Poza tym, proszą aby zapytać się policji, straży miejskiej ile było zgłoszeń spowodowanych ich zachowaniem.

Ktoś nawet sugerował, aby w tym nowym obiekcie zamieszkały matki samotnie wychowujące dzieci... Przy szkole , a dlaczego nie...?

FOTO Grzegorz Pierzchalski

 

 

 

 

REKLAMA
(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Mieszkanka DutkiewicMieszkanka Dutkiewic

0 0

A dlaczego miałyby iść do Nochowa bezdomne kobiety??? A panowie zostać na Dutkiewicza? Tu jest przedszkole!!!! Czyli tez są dzieci i to mniejsze!. Niech zostanie tak jak było czyli panie na Dutkiewicza a panowie wrócą do Nochowa 21:37, 07.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mieszkanka NochowaMieszkanka Nochowa

0 0

w Nochowie tez są małe dzieci... plac zabaw ... szkoła...

Moim zdaniem Hostel powinnien być CAŁKOWICIE przeniesiony .. w miejsce gdzie , osoby w nim zamieszkujące nie będą nikomu przeszkadzać.... mam na myśli np.opuszczony budynek Straży Pożarnej w Śremie ...
13:29, 10.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone