Zamknij
REKLAMA

Śrem. Jubileusz Ekonomika

15:13, 04.10.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Jubileusz Ekonomika
Piątek (04.10) upłynął w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie pod znakiem obchodów jubileuszu 25 – lecia istnienia tej szkoły na śremskim rynku. 
O godzinie 9.00 ksiądz prałat Marian Brucki odprawił w kościele farnym mszę świętą w intencji społeczności szkoły. 
Zasadnicze uroczystości toczyły się w sali gimnastycznej.
- Z dumą mówię o osiągnięciach i rozwoju placówki, którą mam zaszczyt kierować. Ostatnie lata to przede wszystkim doposażenie szkoły. Możemy pochwalić się stałymi i mobilnymi pracowniami komputerowymi dla kształcenia ekonomistów, informatyków i logistyków, które pozyskaliśmy dzięki zaangażowaniu w liczne projekty edukacyjne. Dzięki nim jesteśmy szkołą na miarę XXI wieku – mówił w swoim wystąpieniu dyrektor Piotr Karliński, który dziękował też staroście śremskiemu Zenonowi Jahnsowi za wsparcie. 
- Wszystkie społeczności wszystkich szkół w powiecie i my jako organ nadzorujący tworzymy jedną wielką rodzinę. I w tym dniu jubileuszu życzę wszystkim dalszych sukcesów – mówił starosta, podkreślając ważną rolę jaką Ekonomik odegrał w trudnych czasach przemian ustrojowych w dostarczaniu wykwalifikowanych kadr na rynek pracy. 
Po wystąpieniach oficjeli – przyszedł czas na gratulacje od zaproszonych gości i występy artystyczne przygotowane przez młodzież oraz zwiedzanie szkoły. 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

joshua IIIjoshua III

1 0

żeby uczniowie nie rzucali tyle petów na ul. Wybickiego, wystarczy zobaczyć krawędź jezdni na styku z chodnikiem, coś niebywałego ile śmieci 17:24, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lenlen

0 0

Piotrze gratuluję pięknych szkoły urodzin 07:35, 06.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PKPK

0 0

Urodziny szkoły, to święto wszystkich wcześniejszych i obecnych nauczycieli, pracowników i uczniów. Cała oprawa uroczystości, to zasługa wielu nauczycieli, uczniów, rady rodziców i organu prowadzącego. 20:55, 09.10.2019


REKLAMA