Posłanka dziękuje za głosy
W środę (06.11) w Klubie Relax odbyła się konferencja prasowa posłanki Koalicji Obywatelskiej – Pauliny Hennig – Kloska.
Pani poseł przybyła na nią w towarzystwie szefa śremskiego koła .Nowoczesnej – Marcina Chwałczyńskiego. Deklarowała, że nadal w naszym mieście istnieć będzie biuro poselskie – w innym jednak miejscu niż dotychczas.
Podziękowała za głosy mieszkańców naszego powiatu, które pozwoliły jej na ponowne objecie mandatu poselskiego w naszym okręgu wyborczym. Zapewniła, że często będzie przyjeżdżać do Śremu. Przedstawiła też trzy cele, o które będzie walczyła dla Śremu. Chodzi o rozwiązanie problemu składowiska śmieci w Pyszącej, budowę boiska wielofunkcyjnego i powstanie dwupasmowej drogi do Kórnika.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz