Zamknij
REKLAMA

Budynek senioralny oddany. Można się już przeprowadzać.

15:34, 08.11.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Znajduje się w nim 27 mieszkań jedno i dwuosobowych oraz w parterze budynku lokal użytkowy, w którym znajdować się będzie zakład fryzjerski.

Blok jest inwestycją spółki TBS, kosztował około 5 milionów 700 tysięcy, w tym było niecałe 1 milion 600 tysięcy złotych dotacji.

Lokatorzy wprowadzający się do nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań opuszczą mieszkania większe mieszkania komunalne, które to przypadną rodzinom czekającym w kolejce.

Blok poświecił proboszcz parafii Św. Ducha w Śremie Mariusz Matecki, który życzył swoim parafianom, by stworzyli tam prawdziwe rodzinną atmosferę. Mieszkania są gotowe do przeprowadzki, a na lokatorów w środku czekała paczka kawy i rogaliki – prezent od inwestora.

Po uroczystości zaproszeni oficjalni goście udali się w pochodzie do restauracji „Balbinka” na obiad.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA