Zamknij
REKLAMA

Śrem. A jednak. To jest prawdą! Kierowca był...

08:02, 23.11.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Nieodpowiedzialny 65-latek, kierujący VW Passatem, mając blisko promil alkoholu w organizmie, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 66-letniego śremianina. Pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o trzeźwość za kierownicą, pijani kierowcy to ogromne zagrożenie! Przypominamy również kierującym o tym, że zbliżając się do przejścia dla pieszych są obowiązani zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.

21 listopada br., o godz. 17.46, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w Śremie na ul. Zamenhofa doszło do wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący VW Passatem, 65-letni mieszkaniec Śremu, jadąc ul. Zamenhofa w stronę ul. Powstańców Wlkp., na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 66-letniego śremianina.

Kierujący VW był nietrzeźwy, miał blisko promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a także dowód rejestracyjny od pojazdu za brak aktualnego badania technicznego oraz usterki w oświetleniu. VW Passat został zabezpieczony przez pomoc drogową.

Pieszy był trzeźwy, w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Obecnie postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego. Ostatecznie nieodpowiedzialny 65-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

 

www.srem.policja.gov.pl

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA