Zamknij
REKLAMA

Śrem. Wielka feta w Klubie Relax. W centrum uwagi dwóch Panów

22:00, 25.11.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Wielka feta w Klubie Relax
Ponad dwie godziny trwała oficjalna uroczystość obchodów 35-lecia Klubu Relax. Klub działa od 1984 roku jako osiedlowy (Jeziorany) klub Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie. 
Prowadzi on wielowątkową działalność kulturalno – oświatową skierowaną nie tylko dla mieszkańców spółdzielczych bloków. Około godziny trwała prezentacja dotychczasowego dorobku klubu. Od początku jego istnienia pracują w nim Andrzej Lazar i Wojciech Majchrzak, a od piętnastu lat Elżbieta Kowalak. 
Szeroka działalność klubowa spowodowała, że zaproszenie na uroczystość przyjęli przedstawiciele władz Śremu i powiatu całe mnóstwo przedstawicieli firm i instytucji współpracujących z klubem (policja i placówki oświatowe). Była nawet poseł Koalicji Obywatelskiej – Paulina Hennig – Kloska).
Po części artystycznej (gdzie występował m.in. śpiewak operowy Sławomir Olgierd – Kramm) – goście mogli wykorzystać swoje kartki żywnościowe (zaproszenie przedstawiało właśnie takową kartkę z lat osiemdziesiątych) w restauracji Relax, gdzie składano życzenia i częstowano się specjałami. 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA