Zamknij
REKLAMA

Śrem. Pamiętajcie o wymianie opon. Czasem wymieniamy "od ręki"

16:55, 29.11.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Pamiętajcie o oponach

Szybkimi krokami zbliża się zima i czekają nas trudne warunki na drogach. Jak mają się sprawy wymiany opon z letnich na zimowe zapytaliśmy w firmie Eko Partner.

Sporo naszych klientów już to zrobiło. Inni jeszcze czekają. U nas by wymienić opony najlepiej się wcześniej zapisać na tę usługę. Na tę chwilę (rozmawiamy w piątek 29.11 – przyp. red.) terminy oczekiwania są dwudniowe. Zdarza się, że wymieniamy „od ręki” – gdy ktoś zapisany da znać, że jednak nie dotrze – wyjaśnia Łukasz Miłowski – kierownik warsztatu.

Można też zostawić opony na przechowanie do sezonu letniego. Koszt tej usługi wynosi 20 złotych od kompletu.

Wymiana trwa maksymalnie 20 minut, gdy opony zimowe i letnie są na felgach, pół godziny gdy trzeba je zdjąć i założyć. Warsztat wymienia opony do rozmiaru 21 cali.

I ciekawostka na miejscu można kupić nowe opony wszystkich firm w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA