Zamknij

Śrem. Radny Lewandowski - dla pana zawsze drzwi będą otwarte. Zapraszamy

18:49, 27.02.2020 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Bez kontrowersji 
Czwartkowa (27.02) sesja Rady Miejskiej w Śremie w merytorycznej kwestii podejmowania uchwał przebiegła sprawnie i bez kontrowersyjnej wymiany uwag pomiędzy radnymi rządzącymi gminą a radnymi opozycji. 
Po raz kolejny radni stawili się w komplecie (21 osób) na sali sesyjnej. 
Rada podjęła m. in uchwałę w sprawie wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych dla spółki Śremskie Wodociągi sp. z o.o. na lata 2020-2022, a także w spawie opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Śrem w 2020 roku. 
Jednomyślnie zaakceptowano też uchwałę w sprawie w sprawie udzielenia powiatowi śremskiemu pomocy finansowej w formie dotacji celowej przeznaczonej na realizację inwestycji drogowych. Wskutek tej decyzji z gminnej kasy do kasy powiatu wpłynie 255 tysięcy złotych na naprawę dróg w Kalejach i Kadzewie. 
W wolnych głosach i wnioskach radny Prawa i Sprawiedliwości – Tomasz Wojna wyraził ubolewanie z powodu faktu, że jako inicjator i wnioskodawca nie został wybrany do Rady Sportu. 
- Zapraszamy pana panie Tomaszu na nasze posiedzenia, drzwi będą zawsze otwarte – odpowiedział mu radny Krzysztof Lewandowski, który jest jednym z siedmiu członków tego gremium.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone