Zamknij
REKLAMA

Od 25 marca to obowiązuje wszystkich! Nie ma zmiłuj się!

16:43, 24.03.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Po pierwsze: zakaz przemieszczania się za wyjątkiem do pracy, wolontariatu w walce koronawirusem,uczestniczenie w wydarzeniach religijnych oraz niezbędnych spraw życia codziennego – ważne zakupy!

Po drugie, co do komunikacji miejskiej: jednorazowo może nimi jechać nie więcej niż tyle osób, ile liczba miejsc siedzących podzielona przez 2.

Po trzecie: W wydarzeniach kościelnych może brać udział jednocześnie nie więcej niż 7 osób łącznie ze sprawującymi dana posługę posługę.

Po czwarte: Zakaz zgromadzeń, imprez etc. Za wyjątkiem takich, w których uczestniczą wyłącznie członkowie rodziny oraz osoby pozostające w stałym pożyciu.

Po piąte: W mocy pozostają wszystkie dotychczasowe zakazy czyli istotne ograniczenie działalności galerii handlowych oraz całkowity zakaz wszelkiej działalności gastronomicznej i rozrywkowej.

Po szóste: nadal jest obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna dla powracających zza granicy. Wyłączone są jedynie osoby, które podróżują w związku ze służbą jaką pełnią.

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

AnonimAnonim

0 0

Coekawe ile osób będzie to spełniać...Ludzie zawsze znajdą sposób zeby wyjść. Np płacić rachunki itp. 21:42, 24.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tyle w tym temacieTyle w tym temacie

0 4

Normalnie k.u.....r.....w......a stan wojenny. Może jeszcze godzinę policyjną wprowadźcie. A jak już to w mszy będzie mogło uczestniczyć 5 osób, nie licząc księży. Moja cierpliwość już się skończyła 22:03, 24.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tylko sie  loytratylko sie loytra

0 2

Tak? to ja z ciekawości swojej zapytam. Mam rozumieć, że psy będą łazić po ulicach jak typowe mendy i każdego zaczepiać pytając się gdzie i dokąd idzie? tak to mam rozumieć? Oczekuję odpowiedzi. nie chcę mieć z tymi kórfami do czynienia 22:06, 24.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AniaAnia

4 0

Jak czytam takie komentarze, to żal mi trochę Was, bo nic mądrego w nich nie ma, żadnego przekazu. W głowie brak oleju. Siedź Pan na dupie i nie siej zarazy. A jak taki bohater z Ciebie, to zajmij się wolontariatem, wyprowadzaj psy sąsiadów, rób zakupy.....będziesz mógł się pokręcić tu i tam. 08:52, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA