Zamknij

W tym pożarze brało udział dziewięć jednostek straży pożarnych. Przyczyna nieznana

J.K 17:39, 06.04.2020 Aktualizacja: 17:41, 06.04.2020
Skomentuj

Po godzinie 15 Straż Pożarna w Kościanie otrzymała zgłoszenie o pożarze stogu słomy (baloty) w miejscowości Jerka.

Mimo natychmiastowej akcji gaszenia słomy, zniszczonych zostało około 70 balotów słomy. Strażacy musieli również w czasie akcji zabezpieczyć obiekt gospodarczy, w którym znajdowała się stara słoma.

Udział w akcji brały: jednostka ratowniczo-gaśnicze z Kościana i Krzywinia i zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych: z Jerki, Łuszkowa, Turwi, Krzywinia i Racotu.

Przyczyna pożaru nie jest znana. Trwają ustalenia.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%