Zamknij
REKLAMA

Strażacy nie wiedzą kiedy to się skończy. Jednostki się zmieniają

10:26, 02.05.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

 W dniu wczorajszym rozpoczęła się akcja gaszenia składowiska śmieci w Pyszącej. Trwała całą noc. Jak pisaliśmy w dniu wczorajszym, w akcji udział brało 24 jednostek straży pożarnej z powiatu kościańskiego, gostyńskiego i śremskiego.

Po ugaszeniu wiele jednostek zostało zwolnionych, natomiast pozostałe jednostki będące na miejscu składowiska miała zadanie zapewnienia bezpieczeństwa.

Jak dowiedzieliśmy akcja trwa cały czas. Jednostki się zmieniają, by nie doszło do kolejnego wzniecenia ognia.

Kiedy to się skończy? Nie wiadomo.

 

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Jak kiedyJak kiedy

0 0

Jak to kiedy się skończy? jak te hałdy śmieci stamtąd znikną. Wtedy się to skończy. Tak długo jak będzie to wysypisko, tak długo mieszkańcy nie zaznają spokoju, zanieczyszczone powietrze, karaluchy itd. A burmistrz nic z tym nie robi. Wie, że jest problem, ale go bagatelizuje. Co z tego, ze kamery wizyjne są tam zamontowane? mieszkańcy domagają się usunięcia tej hałdy śmieci, które znając życie pochodzą z różnych stron świata. Wiele krajów na świecie podrzuca nam swoje śmieci, a szkopy najbardziej. Nawet z Australii śmieci do Polski są przywożone czyniąc tym samym największe wysypisko z naszego kraju, i my Polacy powinniśmy powiedzieć STOP zaśmiecaniu kraju śmieciami z całego świata 14:31, 03.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA