Wiadomości

Zamknij

Mistrzowie parkowania w Śremie. "Panie, ja tu tylko na chwilę!"

J.K 10:38, 27.10.2020 Aktualizacja: 22:05, 23.10.2025
Skomentuj Mistrzowie parkowania w Śremie. "Panie, ja tu tylko na chwilę!"

Nieustannie kierowcy utrudniają sobie i innym życie. Konsekwencją lekkomyślnych zachowań może być nawet czyjaś śmierć. Przestrogą są wysokie mandaty.

Zakaz zatrzymywania się, zakaz postoju, wyraźna koperta, miejsce dla osób niepełnosprawnych… „Ja tu tylko na chwilę/zaraz wrócę/a bo tu miejsca nigdzie nie ma” - najpopularniejsze tłumaczenia kierowców parkujących w niedozwolonych miejscach. Brak wyobraźni może mieć fatalne skutki. Zdarzają się w Śremie sytuacje, kiedy karetka pogotowia czy wóz strażacki nie miały możliwości sprawnego dotarcia na miejsce zdarzenia, z powodu niepoprawnie zaparkowanego pojazdu. Podczas ratowania czyjegoś życia każda minuta jest cenna.

Przestrogą dla kierowców są mandaty w wysokości od 300 zł do 800 zł, w zależności od rodzaju złamania przepisu. Co więcej, w przypadku tzw. zbiegu przepisów kary te mogą się sumować

Martyna Makałowska

 

::news{"type":"see-also","item":"41729"}

(J.K)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%