Zamknij
REKLAMA

Bartosz Lange nowym dzielnicowym w Śremie.

10:20, 11.01.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Nasz kolega to doświadczony funkcjonariusz, który prawie 17 lat służy w śremskiej Policji. Zaczynał w 2004 roku w patrolówce, gdzie dał się poznać jako policjant wszechstronny, który świetnie sobie radzi z różnymi sprawami i w 2008 roku awansował do Wydziału Kryminalnego. Jak sam mówi przyszedł teraz czas na podjęcie nowych wyzwań. A, że zawsze jest chętny, aby pomóc i wspierać tych, którzy tego potrzebują, to na pewno sprosta zarówno zadaniom, które stoją przed dzielnicowym, jak i oczekiwaniom mieszkańców swojego rejonu.

Mogą na niego liczyć śremianie mieszkający przy ul.: Adama Mickiewicza, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Cmentarnej, Fabrycznej, Floriana Marciniaka, Gen. Wł. Sikorskiego, Glinki, Gostyńskiej od strony Warty, Hugo Kołłątaja, Jana Kilińskiego /od Ronda Powstańców Wlkp. do skrzyżowania z ul. Zieloną/, Jana Kochanowskiego, Jana Ostroroga, Jasnej, Kolejowej, Kosynierów, Krętej, Krótkiej, Ks. Antoniego Rzadkiego, Letniej, Ludwika Zamenhofa, Mikołaja Reja, Nadbrzeżnej, Nowa Strzelnica, Powstańców Wielkopolskich, Promenada, Prostej, Przemysłowej /od Wojska Polskiego do Konopnickiej, potem numery nieparzyste do Zamenhofa/, Rolnej, Rzemieślniczej /od Warsztatowej do końca/, Szerokiej, Środkowej, Tytusa Działyńskiego, Wiejskiej, Wiosennej, Wiosny Ludów, Wojska Polskiego, Zachodniej, Zielonej i Żwirowej.

Jeżeli chcesz się skontaktować z nowym dzielnicowym to możesz dzwonić lub pisać: tel. 47 77 342 44, telefon komórkowy 786-936-520, e-mail: [email protected]

Prywatnie nasz kolega interesuje się piłką nożną (ligą angielską), muzyką, elektroniką, majsterkuje i wszelkie naprawy w domu wykonuje z przyjemnością. W czasie wolnym lubi rodzinne spacery, w których uczestniczy też ważny członek rodziny – piesek Zoja, kochany kundelek adoptowany ze schroniska. Nowemu dzielnicowemu życzymy tego, aby dalej z charakterystycznym dla siebie zaangażowaniem pomagał śremianom.

/ Ewa Kasińska /

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA