Zamknij

Śrem. Trzech policjantów spotkała niespodzianka. Komendant powierzył

16:24, 07.04.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

KOMENDANT AWANSOWAŁ POLICJANTÓW

Szef śremskiej Policji insp. Sławomir Jądrzak, wspólnie ze swoim I Zastępcą mł. insp. Konradem Bartłomiejczakiem, awansował trzech policjantów. Dwóm powierzył pełnienie obowiązków na najwyższych stanowiskach kierowniczych w Wydziale Prewencji, a trzeciemu powierzył pełnienie obowiązków Eksperta Zespołu ds. Kadr i Szkolenia.

Wczoraj (6 kwietnia), w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Śremie odbyła się skromna, uroczysta zbiórka, która przeprowadzona została z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Szef śremskich stróżów prawa insp. Sławomir Jądrzak, wspólnie ze swoim I Zastępcą mł. insp. Konradem Bartłomiejczakiem,  awansował trzech policjantów, którym powierzył pełnienie obowiązków na wyższych stanowiskach służbowych.

- Podkom. Piotrowi Grzelczykowi powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji.

- Podkom. Sebastianowi Tasiemskiemu powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji.

- Kom. Adamowi Kaźmierczakowi powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Eksperta Zespołu ds. Kadr i Szkolenia.

Komendant Jądrzak w swoim krótkim przemówieniu pogratulował policjantom awansu, który jest wynikiem tego, że bardzo dobrze i z zaangażowaniem realizują oni powierzone im zadania. Mówił też o nowych obowiązkach i wyzwaniach na wyższych stanowiskach, które związane są ze służbą społeczeństwu oraz wypełnianiem ważnej i odpowiedzialnej roli.

 Awansowanym GRATULUJEMY !

/ Ewa Kasińska /

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%