Zamknij
REKLAMA

Jak zapewnić sobie najwyższy poziom komfortu w domu oraz w pracy? Pomoże w tym klimatyzacja od KLIMZU!

16.25, 30.09.2022 . Aktualizacja: 16.38, 30.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

W upalne dni przyjemnie chłodzi, zimą natomiast zapewnia pożądany komfort cieplny - klimatyzacja, czyli system urządzeń, mających za zadanie utrzymywanie optymalnych warunków temperaturowych w pomieszczeniu, w którym przebywają ludzie. Klimatyzacja w miejscowości Śrem oferowana przez Klimzu to gwarancja najwyższej jakości produktów oraz usług. Nasze urządzenia zapewniają utrzymanie sprzyjających temperatur zarówno w warunkach domowych, jak również w innych miejscach, np. w pracy.

Klimatyzacja zapewnia komfort podczas pracy oraz wypoczynku.

Klimatyzacja w Twojej przestrzeni - dlaczego warto?

Wszyscy na świecie już wiedzą - gdyż dzieje się to na naszych oczach - że nieodwracalnie zmieniają się warunki klimatyczne, do których jesteśmy naturalnie przyzwyczajeni. Pory roku przestają być - jak do niedawna - powtarzalne oraz przewidywalne. Zanika przedwiośnie, a także przedzimie. W okresie letnim coraz częściej mierzymy się z długotrwałymi falami wysokich upałów, natomiast zimowych temperatur nie jesteśmy w stanie przewidzieć, bowiem co roku zima nas zaskakuje. Upał, z którym mierzymy się latem osłabia koncentrację, a ponadto wpływa negatywnie na pracę serca i powoduje ogólne zmęczenie. Jest przyczyną ospałości oraz zmniejszenia naszej wydajności w ciągu dnia. W nocy, pomimo spadku zewnętrznej temperatury, nagrzane w ciągu dnia pomieszczenia wciąż nie są odpowiednio schłodzone, co powoduje trudności z zasypianiem. Z kolei zły komfort snu przekłada się w dalszej perspektywie na gorsze samopoczucie w dzień. Nasze klimatyzatory stanowią doskonałe rozwiązanie tychże problemów. Montaż klimatyzacji w domu oczywiście nie sprawi, że zatrzymamy zachodzące zmiany klimatyczne, jednakże pozwoli ona stworzyć sprzyjające warunki do codziennego życia. Dzięki niej szybko wprowadzimy komfortową temperaturę do wybranego pomieszczenia lub całego mieszkania czy domu, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Z łatwością dobierzesz preferowaną temperaturę przy użyciu dedykowanego pilota.

Klimatyzacja KLIMZU - świadczymy kompleksowe usługi na terenie Wielkopolski

Nasza firma pomaga swoim klientom utrzymać komfortowe warunki bytowe, zarówno w zaciszu domowym jak i w innych przestrzeniach, np. w biurze. Dzięki naszej klimatyzacji każdy może zapewnić sobie przyjemny chłód w upalne dni oraz błogie ciepło, gdy za oknem śnieg i mróz. Jako dystrybutor, działamy kompleksowo, wspierając klientów na wszystkich etapach – od sprzedaży, przez dostarczenie do wskazanego miejsca, aż po montaż najwyższej jakości markowych systemów klimatyzacji. Ponadto, również serwisujemy Państwa urządzenia. Nasza działalność obejmuje tereny Poznania, Śremu, a także innych miast Wielkopolski.

Sprzedaż, montaż oraz serwis - wszystkie usługi w jednym miejscu!

KLIMZU, czyli profesjonalizm oraz najwyższa jakość oferowanych usług

Cechy rozpoznawcze naszego przedsiębiorstwa to:

  • wieloletnie doświadczenie w branży;
  • ukończenie specjalistycznych kursów przez naszych montażystów;
  • zdobyte certyfikaty, gwarantujące absolutną fachowość w montażu
  •  dogłębna wiedza techniczna naszych pracowników.

Profesjonalna instalacja klimatyzacji wymaga nie tylko umiejętności technicznych na wysokim poziomie, ale również dużego doświadczenia i zmysłu estetycznego.

Nasza firma proponuje swoim klientom wyłącznie montaż klimatyzatorów najwyższej klasy. Poprzedzają go szczegółowe uzgodnienia. Fachowe doradztwo pomaga dokonać właściwego wyboru spośród markowych klimatyzatorów ściennych, które spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Natomiast profesjonalna instalacja klimatyzacji – wykonana przez naszych pracowników, posiadających odpowiednie kwalifikacje, potwierdzone zdobytymi certyfikatami – jest gwarancją prawidłowej pracy urządzenia przez lata. W naszej firmie posługujemy się wyłącznie nowymi oraz legalnie zakupionymi urządzeniami. Posiadamy niezbędną autoryzację na ich sprzedaż, montaż, a także serwis.

Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów wesprze Cię doradztwem na każdym etapie realizacji zlecenia.

Niezaprzeczalnymi atutami naszej firmy są:

  • fachowe doradztwo na każdym etapie,
  • bezpłatna wycena,
  • szybka realizacja zlecenia,
  • gwarancja producenta urządzeń,- autoryzacja
  • ,pełen serwis, obejmujący m.in.: naprawy klimatyzacji, czyszczenie oraz odgrzybianie.

Zachęcamy do głębszego zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz składania zapytań dot. profesjonalnego montażu i serwisu klimatyzatorów.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%