Zamknij

Trzy punkty zdobyte na zakończenie sezonu Orlików E1 Akademii Warty Śrem

10:45, 21.06.2018
Skomentuj

W sobotę tj. 16.06.2018r. podopieczni trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO Orlik E-1 Warty Śrem pojechali na mecz z SF Luboń w 22 kolejce ligi WZPN.

Od początku spotkania Warta zagrała skoncentrowana i po akcjach wypracowanych przez całą drużynę strzeliła do przerwy 3 bramki nie tracąc żadnej. Na drugą połowę młodzi adepci przy prowadzeniu i zmianach wprowadzonych przez trenera, strzeliła 5 bramek a wynik końcowy 8:0. Dla Warty bramki strzelali: 4’, 30’, – Szymon DOBRAŚ, 7’, 20’, – Igor DROŻDŻYŃSKI, 28’ – Adam SZULC, 48’, 49’, 50’- Emil BARTKOWIAK.

Podopieczni trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO grali bardzo dobrze defensywnie, szkoda tylko sytuacji gdzie mogliśmy powiększyć wynik spotkania z drugiej strony poprzeczki i słupki pomagały gospodarzom. Cieszy fakt że ten mecz pokazał że zespół pod względem taktycznym jak i indywidualnie wypadł bardzo dobrze. Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i serducho zostawione na boisku) i wszystkim rodzicom którzy kibicują zawsze za nami na dobre i na złe.