Zamknij

Dziewczyny z Amicusa na podium w Pniewach

14:06, 05.03.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Dnia 3 marca żeńska drużyna Amicus Mórka w składzie: K. Skrzypczak, K. Dominiak, J. Jakubczyk, M. Jaśniak, D. Adamczak, A. Skrzypek, M. Mikołajczak, R. Jańczak, N. Langner brała udział w turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Pniewy.

Pierwszy mecz zawodniczki z Mórki rozegrały z gospodyniami turnieju, a zarazem, jak się później okazało, zwycięzcą niedzielnych zmagań. Zakończył się on bezbramkowym remisem. W drugim meczu zmierzyły się z drużyną Warty Śrem. „Małe derby” po dwóch bramkach strzelonych przez Magdalenę Mikołajczak dały wygraną Amicusowi 2:0. Następne spotkanie to bardzo wyrównany mecz z Wartą Międzychód. Po błędzie w ostatniej minucie spotkanie zakończyło się przegraną Amicusa 0:1. Ostatni mecz to bardzo twarde widowisko z zespołem Grom Czacz, po którym bramkarka Amicusa wylądowała w szpitalu (wszystko zakończyło się szczęśliwie i została wypisana tego samego dnia). Mecz zakończył się remisem 0:0.

Zawodniczki z Mórki zajęły bardzo dobre III miejsce, plasując się przed Wartą Śrem oraz Gromem Czacz. Najlepszą bramkarką turnieju została Kinga Skrzypczak, natomiast Magdalena Mikołajczak „przegrała” koronę króla strzelców w dodatkowym konkursie rzutów karnych.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone