Zamknij
REKLAMA

Rywalizowali o Puchary Burmistrza i Szable Starosty

10:45, 26.03.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę 23.03.2019 r. odbył się XVII Turniej Strzelecki Służb Mundurowych i Pracowników Administracji Państwowej. Trzydziestu zawodników z 10 drużyn rywalizowało o Puchary Burmistrza Śremu i Szable Starosty Śremskiego.

W tym roku zawodnicy byli bardzo zdeterminowani oraz zdyscyplinowani, co pozwoliło na sprawne rozegranie zaplanowanych konkurencji. A było o co walczyć: wspaniałe puchary ufundowane przez Burmistrza Śremu dla najlepszych drużyn oraz dostojne szable, których sponsorem był Starosta Śremski. W wyniku sportowej, zdrowej rywalizacji największy puchar powędrował do żołnierzy z 6 batalionu dowodzenia Sił Powietrznych w składzie Grzegorz Baszko, Michał Mielcarek i Łukasz Parzysz (240 pkt.) Drugie miejsce zajęła drużyna Służb Więziennych - Henryk Mor, Artur Łakomiak i Dariusz Kuderski (220 pkt.), natomiast najmniejszy, ale równie okazały, puchar powędrował do braci kurkowych z KBS Śrem - Damian Łabutka, Marcin Kłosiewicz i Sławomir Baszyński (220 pkt.). W klasyfikacji indywidualnej żołnierze batalionu nie dali szans rywalom zdobywając dwa pierwsze miejsca odpowiednio Grzegorz Baszko i Łukasz Parzysz, a trzecia z szabli fundowanych przez Starostę powędrowała w ręce Sławomira Baszyńskiego z KBS Śrem

Pucharek fundowany przez KBS Śrem dla najlepszej zawodniczki Turnieju przypadł Marzenie Tonińskiej z Urzędu Miejskiego w Śremie.

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone