Zamknij

Podopieczne UKS tańczyły w Bydgoszczy, Orliki gromią...

15:22, 15.05.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Turniej tańca w Bydgoszczy

Za dziewczynkami z sekcji tanecznej UKS Śrem kolejny weekend w zielonych barwach. Tancerki sumiennie ćwiczyły nowe kroki i choreografie pod okiem instruktorki Zuzi Bąk, by po raz kolejny zachwycić jury i publikę w Bydgoszczy, tym razem na turnieju tańca „Solo Duet 2019”. Gratulujemy znakomitych osiągnięć!

W kategorii formacji do lat 11. pierwsze miejsce zajęły niezastąpione dziewczyny z Likkle Chaka!

Grupa Bad Groovin zajęła czwarte miejsce wśród formacji od 12 do 16 lat

Świetnie poradziły sobie również tancerki z Mad Squad, które ulokowały się na miejscu piątym w kategorii 12-16 lat

Najstarsze dziewczyny z klubu, I-Gyals, zdobyły szóste miejsce w kategorii zespołów powyżej 16 roku życia

DERBY ORLIKÓW 2008

Pomalowali Śrem na zielono

Warta Śrem – UKS Śrem 3:16

Jeszcze trzy lata temu drużyna Orlików UKS Śrem zmagała się w drugiej lidze, zazdroszcząc swoim rówieśnikom z Warty Śrem wcześniejszego awansu do I ligi. Po osiągnięciu awansu przez Zielonych w zeszłym sezonie do końca trwała walka o utrzymanie się w I lidze. Dziś zwieńczeniem trzyletniej pracy szkoleniowej kilku trenerów, Orliki 2008 znajdują się w czołówce tabeli i odnoszą coraz bardziej spektakularne zwycięstwa. Nie inaczej było w ubiegłą sobotę, 11 maja, kiedy wysoko pokonali kolegów z Warty Śrem. Tym samym potwierdzili postęp poczyniony w ostatnim roku. Na wiosnę drużyna prowadzona przez trenera Cyraka poniosła jedynie jedną porażkę z Lechem Poznań oraz wygrała pięć meczów z rzędu. Dobra praca na treningach oraz jakość prowadzonych przez Jerzego Cyraka treningów indywidualnych dają spodziewane efekty. Tak trzymać Zieloni!

SENIORZY

Pięć finałów do awansu

Uchorowo - UKS Śrem 1:3

Kolejne trzy punkty w drodze do A klasy zdobyli Seniorzy UKS Śrem. Mecz wygrali 3:1, lecz gdyby ich skuteczność uległa poprawie, wynik mógłby być zdecydowanie wyższy. Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze, bo już w 3 minucie Maciej Nawrot zdobył pierwszą bramkę. Na drugą bramkę Seniorom przyszło czekać do 37 minuty - wtedy to w polu karnym sfaulowany został Mateusz Rochowiak, a pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Dawid Biernat. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Kolejne akcje i niewykorzystane sytuacje zemściły się i nieoczekiwanie gospodarze strzelili bramkę kontaktową. Na całe szczęście spokojną końcówkę meczu zapewnił Maciej Bąkowski, strzelając gola na 3:1.

Skład: T. Nowaczyk, M. Kolański, M. Szymański, N. Nawrot, B. Frankiewicz, D. Biernat, M. Rochowiak, H. Szymański, R. Sznura, N. Konieczny, J. Strzelec, M. Bąkowski, P. Gawarecki, K. Michalak, P. Buliński, K. Kistowski

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz