Zamknij

Ciekawe derby! Cztery bramki i ciekawe widowisko obejrzeli dzisiaj kibice w Dolsku

21:35, 01.06.2019 J.K Aktualizacja: 21:37, 01.06.2019
Skomentuj

Remis w derbach powiatu w Dolsku

Cztery bramki i ciekawe widowisko obejrzeli dzisiaj kibice w Dolsku podczas derbów A-klasy pomiędzy miejscowym Zawiszą, a KSGB Manieczki.

Choć goście prowadzili w tym spotkaniu już 2:0, to mecz zakończył się remisem 2:2. Tuż przed przerwą prowadzenie KSGB zapewnił Mateusz Kurzyński, który efektownym strzałem zaskoczył bramkarza Zawiszy. Gdy w 50 minucie na 2:0 podwyższył Kamil Makosz wydawało się, że gospodarzom ciężko będzie odrobić straty. Nie poddali się jednak i walczyli do samego końca. W 75 minucie Kamil Marciniak zdobył kontaktowego gola, a cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu z rzutu karnego wyrównał Hubert Kubiak. Mimo doliczonego czasu wynik nie uległ już zmianie i obie drużyny musiały się zadowolić podziałem punktów.