Zamknij

Siatkarskie zmagania na plaży

11:51, 02.07.2019 Aktualizacja: 12:11, 02.07.2019
Skomentuj

W czasie kiedy polscy siatkarze ogrywali Niemców w Lidze Narodów na plaży przy Jeziorze Grzymisławskim rozgrywano turniej siatkówki plażowej organizowany przez Śremski Sport.

Wzięło w nim udział dziesięć par, które w dwóch grupach eliminacyjnych walczyły o miejsce w ścisłym finale. Zapewnili je sobie tylko zwycięzcy. W meczu o triumf w turnieju para Michał Dudziński – Michał Skrzypczak pokonała mixt: Marcin Sławek – Alicja Urbańska. Trzecie miejsce zajęła ekipa Młode Wilki w składzie Dawid Idziak – Maciej Idczak.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%