Zamknij

Śrem. Pechowa porażka z Meblorzem

19:52, 28.09.2019 J.K Aktualizacja: 20:00, 28.09.2019
Skomentuj

W 8 kolejce spotkań klasy okręgowej piątej już porażki doznali piłkarze Warty. Podopieczni trenera Huberta Sciaka nie sprostali tym razem na własnym boisku Meblorzowi Swarzędz. Sobotnie spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, bowiem w 5 minucie prowadzenie śremskiej drużynie zapewnił Adrian Owczarek. Niestety, była 23 minuta, kiedy goście zdobyli wyrównującą bramkę i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Taki rezultat utrzymywał się aż do 92 minuty. Wtedy to pechową bramkę stracili Warciarze. Po dośrodkowaniu w pole karne piłka niefortunnie odbiła się od ręki jednego ze śremskich zawodników i arbiter podyktował "jedenastkę". Tą na zwycięską bramkę zamienił doświadczony Marek Kulczak i Meblorz wygrał w Śremie 2:1.