Zamknij

Mistrz Polski już trenuje. Bartek Smektała: Nie wyobrażam sobie takich trybun...

19:51, 02.06.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Mistrz Polski - Fogo Unia Leszno rozpoczęła już treningi.  Choć na Smoczyku słychać odgłos silników, to jednak dla kibiców wstęp jest jeszcze  zamknięty. Z pewnością to nie potrwa zbyt długo. 
14 czerwca  Unia uda się na wyjazdowe spotkanie z Moje Bermudy Stal Gorzów (nSport+). Natomiast pierwsze spotkanie  w Lesznie odbędzie się  19 czerwca,  w Piątek z  Betardem Sparta Wrocław (Eleven Sports).
Zapytaliśmy Bartka Smektałę o wrażenia w czasie treningów przy pustych trybunach: Co do treningów, to się nie odczuwa braku tej  żużlowej atmosfery.  Ale ich brak,  z pewnością  będzie doskwierać w czasie ligowych zmagań. Jestem przyzwyczajony do  wyścigów w ich obecności na stadionie! Mam nadzieję, że tak  nie będzie wyglądał  CAŁY nowy sezon i fani szybko wrócą na trybuny.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz