Zamknij
REKLAMA

Nowy partner na 100-lecie - Capchem sponsorem głównym Warty Śrem

09:04, 07.04.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Dewiza Capchem „Wyzwalamy czystą energię” – w biznesie i promocji sportowego ducha - urzeczywistnia się. Firma została właśnie nowym głównym sponsorem Śremskiego Klub Sportowego Warta. Partnerzy podpisali umowę na wsparcie klubu w 2021 roku z opcją przedłużenia na kolejne lata. 
Dzięki aktualnym sukcesom w lidze, awans Warty Śrem jest coraz bardziej prawdopodobny. W rozwój klubu uwierzył także producent elektrolitów, który aktywnie bierze udział w życiu lokalnej społeczności. Łącznie w 2021 roku Warta Śrem otrzyma ok. 130 tys. złotych, z czego większość zostanie przeznaczona na bieżącą działalność drużyny seniorskiej. 
- Przygotowujemy się do uruchomienia fabryki elektrolitu w Śremie, więc w ten sposób stajemy się częścią tego miasta. Przez współpracę z Wartą dajemy kolejny, jasny sygnał, że jesteśmy częścią tej społeczności - podkreśla Johnson Quin, prezes firmy Capchem –  Sport jest mi osobiście bardzo bliski. Sam w młodości grałem m.in. w koszykówkę i wiem, że taka sekcja w strukturach klubu również kiedyś istniała. Mam nadzieję, że gdy tylko obostrzenia pandemiczne pozwolą, będę mógł wziąć udział w choć jednym z wydarzeń, uświetniających tegoroczne 100-lecie klubu.
Pierwszym projektem zrealizowanym przez Capchem i Wartę Śrem były styczniowe sportowe ferie, w ramach których uczniowie śremskich szkół podstawowych mogli brać udział w sportowych półkoloniach. Wtedy też podpisany został list intencyjny w sprawie wsparcia inicjatyw realizowanych przez klub. Na jednym wspólnym projekcie jednak nie poprzestano. Spółka i klub dogrywają szczegóły wsparcia kolejnych ważnych dla lokalnej społeczności inicjatyw, w tym sponsoringu corocznego turnieju Śrem Cup oraz stworzenia placu zabaw dla dzieci bezpośrednio przy siedzibie klubu.
– Partnerstwo z Capchemem to doskonałe rozpoczęcie jubileuszowego dla Warty Śrem roku 100-lecia istnienia - mówi Dominik Sworowski, prezes ŚKS Warta Śrem. - Na dowód wdzięczności przygotowujemy dla przedstawicielom firmy Capchem koszulki z numerem „8”, który w Chinach uznawany jest za szczęśliwą liczbę. Niech to będzie dobra prognoza na przyszłość, zarówno w kontekście owocnej współpracy, ale i dalszych sukcesów klubu. 
Capchem to światowy lider w produkcji elektrolitu do akumulatorów i baterii litowo-jonowych (Li-Ion) wykorzystywanych głównie w coraz popularniejszych samochodach elektrycznych. W pierwszej połowie 2022 r. właśnie taka inwestycja rozpocznie działanie w Śremie. Misją firmy jest nie tylko dbać o najwyższe standardy bezpiecznej i nowoczesnej produkcji, ale też współpracować z mieszkańcami, tworząc nowe miejsca pracy i angażując się w lokalne inicjatywy.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%