Idealne rozpoczęcie rundy rewanżowej. Seniorzy UKS Śrem ze zwycięstwem

09:39, 30.04.2021 J.K Aktualizacja: 09:42, 30.04.2021
Skomentuj

Dąbroczanka Pępowo – UKS Śrem 2:5 (0:2)
bramki: Kuba Wojciechowski (2), Michał Wojciechowski, Konrad Kistowski, Michał Wojciechowski.

Zwycięstwo na rozpoczęcie rundy rewanżowej i to jeszcze z liderem tabeli. Seniorzy UKS Śrem rozegrali wyśmienite spotkanie po zimowej przerwie w A-klasie. Zielonych podejmował lider tabeli z Pępowa. W rundzie jesiennej śremianie przegrali nieznacznie 0:1, a rewanż był okazały.

Przewaga gości ze Śremu była wyraźna od pierwszej minuty meczu. Sytuacje bramkowe mnożyły się, ale przyniosły efekt dopiero w 30 minucie. Wtedy piłkę do bramki Dąbroczanki skierował Konrad Kistowski, a dobitkę wykonał Kuba Tomaszewski. Bramkę do szatni zaaplikował gospodarzom Michał Wojciechowski, po dośrodkowaniu Kuby Tomaszewskiego z rzutu rożnego.

Drugą połowę Zieloni rozpoczęli od bramki Konrada Kistowskiego i mecz w tym momencie został rozstrzygnięty. Ostatecznie obie drużyny strzeliły jeszcze po dwie bramki. Dzięki zwycięstwu Zielonych 5:2, 3 punkty pojechały do Śremu.

W najbliższą niedzielę, Seniorzy UKS Śrem rozegrają drugi bardzo ważny mecz tej wiosny. Na boisku w Śremie zmierzą się z wiceliderem tabeli - Czarnymi Dobrzyca. Początek meczu o godzinie 17:00. Zapraszamy kibiców i zachęcamy do dopingu.