Zamknij

Mecze rocznika 2010

09:37, 01.05.2021 J.K Aktualizacja: 09:40, 01.05.2021
Skomentuj

Zespo?ł z rocznika 2010 rozegrał u siebie mecz ligowy z Akademią Reissa - Pobiedziska. Było to bardzo dobre spotkanie zakon?czone zwycie?stwem Zielonych. Mecz przebiegał pod dyktando śremian, o czym świadczyła dynamiczna akcja i efektywny atak. Zawodnicy doskonale radzili sobie z przeciwnikiem oraz stwarzali wiele sytuacji bramkowych. Było to pierwsze spotkanie pod wodzą nowego trenera - Weroniki Rychlewskiej. Mecz zakończył się wynikiem 8:3 dla UKS Śrem.

Na liste? strzelco?w wpisali sie?: Michał Domalik (3), Kacper Kusztelak (2), Maksymilian Leciej (2), Jan Kowalski.

W niedzielę na płycie bocznej stadionu miejskiego w Śremie odbył się pierwszy mecz rundy wiosennej Orlików Starszych. Podopieczni Trenera Fryderyka Haremskiego mierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Warty Śrem. Zieloni kiepsko rozpoczęli mecz derbowy, bo już w 15 sekundzie stracili bramkę. Jednak z minuty na minutę gra zespołu wyglądała coraz lepiej. To przyniosło efekt w postaci bramki na 1:1 Michała Domalika. Warta stwarzała największe zagrożenie pod bramką Zielonych po stałych fragmentach gry. Konkretnie po rzutach wolnych oraz rożnych. W przerwie meczu trener Haremski zwrócił zawodnikom uwagę na popełniane proste błędy w ustawieniu. W drugiej połowie przyniosło to efekt, bo organizacja gry zdecydowanie się poprawiła. Ostatecznie bardzo emocjonujący mecz derbowy zakończył się remisem 4:4.

Bramki: Michał Domalik (3), Maksymilian Leciej.