Skuteczność do poprawy

06:49, 07.05.2021 J.K Aktualizacja: 06:50, 07.05.2021
Skomentuj

Orlik 2010 / NAP Nowy Tomyśl-UKS Śrem 4:2.  M. Domalik (2).

Zapowiadał się trudny mecz i taki też był. Gospodarze ruszyli do ataku od pierwszych minut spotkania. Jednak to UKS wyszedł na prowadzenie w 5 minucie meczu. Była to kapitalna kontra w wykonaniu Zielonych. Kilka minut później padł remis. Zamieszanie pod bramką Zielonych wykorzystał napastnik NAP-u. Do przerwy śremianie prowadzili 2:1. Po przerwie dało zauważyć się zmęczenie u podopiecznych Fryderyka Haremskiego, a gospodarze podrażnieni wynikiem nie przestawali atakować. Kilka takich ataków zakończyli bramkami. Przy wyniku 3:2 mieliśmy kilka sytuacji, aby wywieźć choć remis z ciężkiego terenu. Bramkarz NAP-u jednak skutecznie bronił swojej bramki. Ostatecznie Orlicy ze Śremu przegrali pojedynek 4:2. Należy pochwalić zespół za walkę do samego końca.