Zamknij

Rocznik 2006 znów zwycięża

06:07, 10.09.2021 J.K Aktualizacja: 06:08, 10.09.2021
Skomentuj

Meczem z GAP Czacz nowa drużyna Juniora Młodszego UKS Śrem zainaugurowała rozgrywki ligowe. Zespół tworzą chłopcy z roczników 2006 i 2007. Na mecz Zieloni udali się w mocno okrojonym składzie, ale mimo to potrafili długimi fragmentami prezentować niezłą grę. Do przerwy juniorzy ze Śremu prowadzili dość pewnie, nie pozwalając rywalom na wiele. UKS Śrem prowadził 3:0 po bramkach Stanisława Kubery (z rzutu wolnego), A. Kowalskiego (strzał z dystansu) oraz J. Strajbela. W drugiej połowie pojawiły się błędy i przestoje w grze śremian, przez co do głosu doszli gospodarze. Rywale w 47 i 62 minucie zdobyli 2 bramki strzałami z dystansu, ale ostatecznie drużyna Aleksandra Matuszewskiego strzeliła jeszcze 2 bramki i zakończyła mecz zwycięstem 2:5. - Na pewno wynik napawa optymizmem, ale zespół musi nadal ciężko pracować, żeby podnosić swoje umiejętności - podsumował ligowy pojedynek trener drużyny 2006/07.