Zamknij

Spotkanie Warty Śrem z Krobianką Krobia. Padło pięć goli!

17:06, 09.10.2021 J.K Aktualizacja: 20:16, 09.10.2021
Skomentuj

Po siedmiu kolejkach piątej ligi Warta Śrem zajmuje trzecią pozycję w tabeli, tracąc do Victorii Skarszew i Polonii Leszno pięć punktów.

Liderzy tabeli zaliczyli po siedem zwycięstw natomiast Warta pięć zwycięstw, jeden remis i jedną porażkę.

Rywalem Warty ósmej kolejki to Krobianka Krobia, która zajmuje za Wartą czwartą pozycję. W przypadku zwycięstwa gospodarzy zespoły zrównają się punktami.

Warciarzom  z pewnością zależało,  aby umocnić swoją pozycję i gonić liderów. Tym bardziej,  że lider Polonia Leszno przegrała z Ostrowią Ostrów Wlkp. 2:1. (Warta wygrała wcześniej z Ostrovią 3:1)

Spotkanie rozpoczęło się godzinie 15 na stadionie w Pudliszkach.

Niestety pierwsza połowa zakończyła się niepomyślnie dla drużyny ze Śremu, przegrywając 3:0!

Pierwszą bramkę śremianie stracili już w czwartej minucie. W 10 minucie po faulu Piotra Janickiego Miłosz Urbański z rzutu karnego podwyższył wynik dla gospodarzy na 2:0. Natomiast w 27 minucie ten sam zawodnik strzelił trzecią bramkę dla Krobianki.

W drugiej połowie padły dwie bramki po jednej dla każdej z drużyn.

Ostateczny wynik meczu to 4:1 dla Krobianki Krobia. Honorową bramkę zdobył  Piotr Janicki.

Tym wynikiem Warta straciła trzecią pozycję na rzecz dzisiejszego zwycięzcy.