Zamknij

Stracili remis w końcówce

16:37, 14.10.2021 J.K Aktualizacja: 16:38, 14.10.2021
Skomentuj

Pierwszy meczu rundy rewanżowej rozegrali Trampkarze 2008. Podopieczni Valerego Bakhno podejmowali u siebie Wełnę Rogoźno. Pierwszy mecz z tą drużyną Zieloni przegrali 5:0, dlatego chęć zwycięstwa była duża. Pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła się remisem 1:10. Piłkarsko lepiej zaprezentowali się śremianie. Więcej czasu znajdowali się przy piłce, tworzyli więcej akcji i co najważniejsze - budowali je z głową. Pierwszą bramkę Zieloni stracili po rzucie rożnym. Co prawda golkiper wybił piłkę poza pole karne, ale piłkarz Wełny przejęli futbolówkę, wrócili pod bramkę i strzelili gola. Bramkarz nie miał szans na interwencję. Odpowiedzią UKS-u była bramka Eliasza Bugajewskiego, po dośrodkowaniu innego zawodnika. Po przerwie Zieloni mogli prowadzić 3:0. Dwa razy sam na sam wyszedł Eliasz Bugajewski, ale nie podwyższył wyniku. Śremianie zagrali wysoko, co wykorzystał przeciwnik strzelając w końcówce dwa gole z kontry. - Ten mecz pokazał, że chłopacy są zdolni do zwycięstwa. Jestem z nich bardzo zadowolony. Zabrakło dwóch zawodników, być może gdyby pojawili się na boisku wynik byłby inny. W grze trampkarzy widać postępy i to się liczy! - mówi trener zespołu.

TRAMPKARZE / UKS Śrem – Wełna Rogoźno 1:3 (1:)
Bramka: Eliasz Bugajewski.