Zamknij

Pogrom Gromu

16:39, 14.10.2021 J.K Aktualizacja: 16:40, 14.10.2021
Skomentuj

Drużyna Juniora Młodszego bardzo dobrze zaprezentowała się w meczu Gromem Czacz Śmigiel. W pierwszej części mecz był dość wyrównany, ale z każdą minutą przewagę zwiększała drużyna UKS-u. Pierwsze dwie bramki zdobył Jeremi Kowalski, trzecią  w pierwszej połowie dołożył Antoni Kowalski. Wynik w pierwszej połowie strzałem z dystansu ustalił P. Bartkowiak. Po przerwie gra nie uległa zmianie. Śremianie nadal dominowali na boisku, czego efektem były kolejne cztery gole. Rywale próbowali zdobyć chociaż bramkę honorową, ale bardzo pewnie zagrała linia obrony i bramkarz Zielonych. Piłkarze ze Śremu nie pozwolili przeciwnikom na zbyt wiele. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 8:0 dla UKS-u.MŁODZIK MŁODSZY / UKS Śrem – Grom Czacz 8:0
Bramki: Bartkowiak (2), Kowalski (2), Kubera (2), Strajbel, Kowalski.