Zamknij
REKLAMA

Śremski Sport Squad Mix 2021 już w listopadzie! Właśnie ruszyły zapisy

16:05, 19.10.2021 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

Śremski Sport zaprasza do udziału w rozgrywkach Śremski Sport Squash Mix 2021. Zmierzyć się podczas turnieju mogą zarówno amatorzy, jak i średniozaawansowani gracze.

ŚREMSKI SPORT SQUASH MIX Jest to nowa formuła znanych turniejów z cyklu "GRAND PRIX", które odbywały się na kortach do squasha w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Turniej ma na celu promocję tej dyscypliny jak i integrowanie zarówno wieloletnich pasjonatów tego sportu, jak i ludzi szukających nowych wyzwań nie tylko ze Śremu, ale również z jego okolic. Przystępna forma turnieju sprawia, że każdy może sprawdzić się w rywalizacji na wyrównanym poziomie.

Turniej odbędzie się w niedzielę 7 listopada o godz. 15:00 na terenie obiektu Śremski Sport. W tym roku turniej będzie jednorazowy (bez formuły GP). Dla wszystkich uczestników zostały przewidziane upominki, a dla III najlepszych miejsc przygotowano specjalne nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia przyjmowane są:

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Wpisowe w wysokości 30 zł płatne jest w dniu turnieju. Uczestnicy mogą się zgłaszać do dnia turnieju włącznie.

Więcej info oraz regulamin na sremskisport.pl.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%