Zamknij

Fenomenalna runda w wykonaniu zawodników z Dolska

22:26, 20.11.2021 . Aktualizacja: 22:28, 20.11.2021
Skomentuj

Dzisiejszym meczem z Kormoranem Święciechowa Zawisza Dolsk zakończył jesienną rundę piłkarskich rozgrywek A klasy grupy 7.

Mecz, który zakończył zwycięstwem Zawiszy 3:2 był dwunastym zwycięskim spotkaniem piłkarzy z Dolska. Takich statystyk nie pamiętają najzagorzalsi kibice tego klubu.

Tylko jeden remis ze Spławiem a pozostałe zwycięstwa, to niebywały sukces podopiecznych Macieja Fujaka, którzy mogą spokojnie patrzeć na wiosenną rundę rewanżową.

Mecz z Kormoranem Święciechowa pokazał zaangażowanie obu zespołów do końca. Prowadząca do 57 minuty Zawisza nie mogła czuć się bezpieczna co do zachowania wyniku. Napór gości przyniósł dwie brami. Jedna padła w 58 minucie a druga w dość nerwowych okolicznościach z rzutu karnego, w doliczonym czasie – 92 minucie.

Chwilę po strzeleniu piątej bramki w Dolsku, sędzia zakończył spotkanie.

BRAMKI

3 minuta bramka: Tomasz Malicki i 1:0 dla Zawiszy.

20 minuta i jest 2:0. Strzelcem Tomasz Malicki.

55 minuta i jest 3:0. Strzela Amadeusz Idkowiak.

58 minuta bramkę dla gości strzela Damian Konieczny.

92 minuta i jest 3:2, z karnego strzela Jakub Kajoch.