Zamknij

Sensacja w Manieczkach. Padła jedna bramka. Zmiany w tabeli.

15:14, 22.05.2022 . Aktualizacja: 15:19, 22.05.2022
Skomentuj

Na boisku w Manieczkach wicelider gościł ostatnią drużynę w tabeli Las Puszczykowo. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się wygraną zespołu z Manieczek 2:1

Mecz u siebie nie powinien sprawić trudności. Jednak na boisku wszystko możliwe.

W Manieczkach padła jedna bramka a jej strzelcem został Maciołek Marcin, który w 23 minucie sensacyjnie wyprowadził gości na prowadzenie.

Tak wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej przeważali gospodarze, którzy za wszelką cenę chcieli zmienić niekorzystny wynik dla siebie, Nie udało się go zmienić, mimo iż sędzia doliczył 5 minut gry. Goście bronili się skutecznie, inkasując 3 punkty. Było ich to  drugie zwycięstwo w startach tej edycji.

Przegrana KSGB Manieczki spowodowała, iż zespół Pogoń Książ Wlkp, po wygranej dzisiaj na wyjeździe z Piast Łubowo 4:0 przeskoczył w tabeli KSGB.

Las Puszczykowo opuścił ostatnią pozycję.