Zamknij
REKLAMA

Rozpoczął się cykl wielkich imprez motorowodnych.

11:12, 27.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W dniach od 24 do 26 czerwca w Żninie odbyły się Mistrzostwa Świata formuły F500 i Europy F250 oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski GT 30.

Na akwenie w Żninie w miniony weekend odbyły się będą zawody motorowodne : Mistrzostwa Świata formuły F500,  Europy F250 oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski GT 30.

Mimo tropikalnych upałów tysiące kibiców mogło podziwiać powrót po kilku latach starty bolidów na akwenie w Żninie. Jak widać sport ten cieszy się dużą popularnością a widzowie na brak emocji nie mogli narzekać.

Pojawienie się takich zawodników jak Robert Hencz, Giuseppe Rossi, Marian Jung, Atilla Havas czy Erko Aabrams z pewnością to dodatkowy atut każdej motorowopdnej imprezy.

W Żninie nie zabrakło akcentu śremskiego. Startujący w kategorii GT 30 Marcin Kociucki startując w sobotę i niedzielę w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski zajął odpowiednio 6, 5 i 4 lokatę na 9 startujących ze Słowacji, Polski i Węgier. Co w ostateczności dało mu 5 lokatę w pierwszych eliminacjach tej imprezy.

Śremianina wspierają: Kolita, BD Kasprzak,  Gmina Śrem, Starostwo Powiatowe  w Śremie, SBL im. Ks. Piotra Wawrzyniaka  w Śremie, Bookamp.pl, Capchem, PGK Śrem, Rad-Jan, KM Instal,  www.portalsremski.pl, Kurier Śremski

Zawody w Żninie zapoczątkowały cykl wielu imprez motorowodnych, które do tej pory nie mogły być realizowane z uwagi na pandemię.

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%