Zamknij
REKLAMA

Śremscy bokserzy przygotowują się na mistrzostwa! Mają prawdziwą wolę walki

20.35, 19.09.2022 ŚKB Śrem
Skomentuj
REKLAMA

W minionym tygodniu w Strefie Walki Śremski Sport odbyły się dwie sesje sparingowe, które są przygotowaniem do zbliżających się startów zawodników trenujących w Śremskim Klubie Bokserskim.

W czwartek 15 września br. na sali gościli śremskiego klubu gościli zawodnicy z klubów Sporty-Walki Gostyń, Szamotuły Boxing Team oraz Boks Rawicz. Sparingi te były kolejnym etapem przygotowań do Mistrzostw Polski Młodzików i młodziczek, które już niedługo, w terminie 25 września - 1 października odbędą się w Bytowie. Zawody organizowane są przez Polski Związek Bokserski, oraz Klub Sportowy "Garda" Bytów. W turnieju wystąpi trzech śremskich zawodników - Magdalena Lange, Stanisław Musielak oraz Emil Konieczny.

- Dziękujemy za przybycie i przepracowane rundy - dziękuje ŚKB.

Następnie w  niedzielę odbyły się sparingi grupy rekreacyjnej będące kolejnym etapem przygotowań do Maxliga Warriors. Zawody w klubie DKB Dzierżoniów odbędą się 15 października, czyli pierwszego etapu "rozgrywek ligi". Dla przypomnienia Maxliga bokserska to międzyklubowa i międzymiastowa rywalizacja, w której bierze udział reprezentacja ŚKB WARTA/ Śremscy Fanatycy. Niedzielna sesja sparingowa przebiegała pod okiem trenera grupy rekreacyjnej Norberta Poręby, oraz trenera grupy zawodniczej Patryka Klupś. W sparingach wspierają juniorzy oraz osoby trenujące na co dzień w Strefie Walki.

(ŚKB Śrem)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%