Zamknij

Pięć bramek w Książu Wlkp. Mecz do końca trzymał w napięciu

20:00, 24.09.2022 . Aktualizacja: 22:09, 24.09.2022
Skomentuj

Na stadionie Miejskim w Książu Wielkopolskim została rozegrana 7. kolejka ligi okręgowej. Tym razem piłkarze z Książa Wlkp. Gościli zespół ze Swarzędza.

Pierwsza połowa to dominacja gospodarzy, którzy zaaplikowali gościom trzy bramki w 5, 10 i 38 minucie. Jej strzelcami byli: Wojtkowiak Dominik Daszak Nikodem i Słowik Maciej. Pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 3:0 dla gospodarzy.

Druga połowa była pod dyktando gości, który za wszelką cenę chcieli doprowadzić do zmiany wyniku. W 70. minucie bramkę na 3:1 strzelił Mikołaj Wnuk.

Chwile później było już tylko 3:2 dla gospodarzy.

Drugą bramkę dla gości strzelił z rzutu karnego Piotr Ciesielski.

Od tej chwili na stadionie w Książu zawitała nerwowa atmosfera. Goście jak w transie chcieli zdobyć wyrównującą bramkę.

Gospodarze bronili wyniku, I to im się udało.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy, którzy zainkasowali cenne trzy punkty.

Pogoń Książ Wlkp. Lider Swarzędz  3:2