Tymon Gogolewski zajął 8 miejsce finałowe na szermierczych zawodach ogólnopolskich rozgrywanych o Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk.
W eliminacjach grupowych na 5 walk wygrał 4 . Później stoczył dwie walki w eliminacjach pucharowych do 8 trafień, obie wygrywając. Dzięki temu zameldował się w finale, w którym zmierzył się z zawodnikiem z IKS Leszno. Mimo prowadzenia 5:3 po dwóch rundach przegrał ostatecznie 6:8 kończąc zawody na 8 pozycji.
Tymon Gogolewski test reprezentantem klubu UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz