Zamknij

Cztery bramki w Książu. Goście walczyli do końca

18:14, 29.10.2022 . Aktualizacja: 18:25, 29.10.2022
Skomentuj

W klasie okręgowej (grupa 4)  na boisku w Książu Wlkp. spotkały się dwie drużyny: Pogoń Książ Wlkp. oraz TPS Winogrady. Goście z Poznania do tego spotkania mieli jeden punkt straty do gospodarzy. Stawka meczu była wysoka.

Początek spotkania zapowiadał, że na boisku będzie się działo. Pierwsza bramka padła już w 12 minucie. Na listę strzelców wpisał się Kacper Stefaniak. Goście objęli prowadzenie. Jak się okazało była to  jedyna bramka w tym meczu.

W 61 minucie Jan Juskowiak strzelił drugą bramkę dla gości. Gospodarze jednak nie ustawa w walce. Mieli kilka okazji do zmiany wyniku, jednak zabrakło skuteczności.

6 minut  później Antoni Guziołek strzelił trzeciego gola dla TPS.

Zawodnicy z Poznania nie zwalniali tempa. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się takim wynikiem, w 90 minucie czwartą bramkę zdobył Piotr Bocianowski.

Wynik meczu 4:0 dla TPS Winogrady. W tabeli TPS przeskoczyło Pogoń Książ o dwa punkty.

Bramki:

12 minuta Kacper Stefaniak  0:1

61 minuta Jan Juskowiak  0:2

67 minuta Antoni Guziołek 0:3

90 minuta Piotr Bociankowski  0:4