Zamknij

Trzy punkty uciekły z Książa Wlkp.

17:58, 12.11.2022 . Aktualizacja: 18:20, 12.11.2022
Skomentuj

Spotkanie to,  a przynajmniej jego pierwsza połowa, nie przebiegła po myśli gospodarzy.

Gospodarze pierwszą bramkę  stracili już w trzeciej minucie. Jej strzelcem został  Maciej Barański. Goście na tym nie skończyli w tej części meczu.  Kolejną bramkę strzelili w 32 minucie. Na listę strzelców wpisał się Mikołaj Baraniak.

Aleksander Serek w 34 minucie strzelił trzeciego gola dla gości.

Wynikiem 0:3 dla KS 1920 Mosina zakończyła się pierwsza połowa tego szybkiego spotkania.

W drugiej części widać było ogromną ochotę na trafienie do bramki przez gospodarzy. Tuż po przerwie z karnego (47 minuta) gola strzelił  Maciej Słowik. Tym samym gospodarze zdobyli honorową bramkę. Jak się okazało było to jedyne trafienie gospodarzy w tym meczu.

Goście w 85 minucie zdobyli swego czwartego gola. Po składnej akcji do bramki gospodarzy trafił Mikołaj Baraniak.

Mecz zakończył się wynikiem 1:4 dla gości. KS 1920 Mosina awansował na 9.pozycję. Pogoń Książ Wlkp. pozostała na 13 pozycji.

Bramki:

3 minuta Maciej Barański 0:1

32 minuta Mikołaj Baraniak  0:2

34 minuta Aleksander Serek  0:3

47 minuta Maciej Słowik  1:3

85 minuta Mikołaj Baraniak  1:4