Zamknij
REKLAMA

Śremski Klub Bokserski wspiera Drużynę Szpiku. Pięściarze wystąpili na Charytatywnej Gali Boksu

11.30, 24.11.2022 .
Skomentuj zdj.ŚKB
REKLAMA

Gala Exclusive Boxing Show 2 przeszła do historii. Całe bokserskie zamieszanie organizowane było w Hotelu Hampton by Hilton w Swarzędzu. Podczas wydarzenia udało się zebrać 30 000 zł!

W dniu 19 listopada odbyła się Charytatywna Gala Exclusive Boxing Show wspierająca DRUŻYNĘ SZPIKU. Całe bokserskie zamieszanie organizowane było w Hotelu Hampton by Hilton w Swarzędzu.

Głównym organizatorem imprezy był przyjaciel i wychowanek klubu Warta Śrem Krzysztof Chudecki. W walce wieczoru wystąpił zawodnik Strefa Walki Śremski Sport/ Boks Śrem - Marcin Nawrot, który skrzyżował rękawice z zawodowym pięściarzem reprezentującym Klub Sporty-Walki Gostyń – Karolem Łapawą. Zawodnicy odbyli bardzo dobry pojedynek, który z pewnością podobał się publiczności, która owacjami na stojąco żegnała schodzących z ringu zawodników. Walkę uznano za remisową. Dzięki hojności gości zebranych w hotelu udało się podczas licytacji zebrać dla podopiecznych Drużyny Szpiku kwotę 30 009 złotych na świąteczne paczki dla chorych onkologicznie dzieci.

- Chcielibyśmy podziękować organizatorowi Gali Krzysztofowi Chudeckiemu za zaproszenie na to wydarzenie a publiczności za niesamowity i żywiołowy i doping - dziękuje ŚKB.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%